Väikesed mänguasjad

Väikesed mänguasjad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Mänguasi-padi Pets, Kihnu
Mänguasi- padi „ Pets“ on valmistatud käsitööna linasest kangast. „Petsi“ kõrvad  ja saba on valmistatud Kihnu seelikust inspireeritud linasest kangast. „Petsi“ kõhu all on takjaribast räks, mille abil saab mänguasja kergesti muuta padja..
29.90€
Mänguasi-padi Pets, Muhu
Mänguasi- padi „ Pets“ on valmistatud käsitööna linasest kangast. „Petsi“ kõrvad  ja saba on valmistatud Muhu seelikust inspireeritud linasest kangast. „Petsi“ kõhu all on takjaribast räks, mille abil saab mänguasja kergesti muuta padjaks. Mä..
29.90€
Mänguasi etno delfiin, Kadrina
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kadrina seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Viru-Nigula
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Viru- Nigula seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Muhu
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Muhu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
×
×
×
×
×
×
×