Väikesed mänguasjad

Väikesed mänguasjad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Mänguasi etno karu, Viru-Nigula
Mänguasi etno karu on valmistatud käsitööna linasest kangast. Triibukanga muster on inspireeritud Viru- Nigula seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Karu on ca 50 cm pikk ja ca 25 cm lai. ..
19.90€
Mänguasi etno karu, Muhu
Mänguasi etno karu on valmistatud käsitööna linasest kangast. Triibukanga muster on inspireeritud Muhu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Karu on ca 50 cm pikk ja ca 25 cm lai. ..
19.90€
Mänguasi etno koer, Kihnu
Mänguasi etno koer on valmistatud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kihnu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Koer on ca 35 cm pikk ja ca 20 cm lai. ..
17.90€
Mänguasi etno delfiin, Kadrina
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kadrina seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Viru-Nigula
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Viru- Nigula seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Kihnu
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kihnu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Muhu
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Muhu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
×
×
×
×
×
×
×