Väikesed mänguasjad

Väikesed mänguasjad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Mänguasi-padi Pets, Kihnu
Mänguasi- padi „ Pets“ on valmistatud käsitööna linasest kangast. „Petsi“ kõrvad  ja saba on valmistatud Kihnu seelikust inspireeritud linasest kangast. „Petsi“ kõhu all on takjaribast räks, mille abil saab mänguasja kergesti muuta padja..
29.90€
Mänguasi-padi Pets, Muhu
Mänguasi- padi „ Pets“ on valmistatud käsitööna linasest kangast. „Petsi“ kõrvad  ja saba on valmistatud Muhu seelikust inspireeritud linasest kangast. „Petsi“ kõhu all on takjaribast räks, mille abil saab mänguasja kergesti muuta padjaks. Mä..
29.90€
Mänguasi etno karu, Viru-Nigula
Mänguasi etno karu on valmistatud käsitööna linasest kangast. Triibukanga muster on inspireeritud Viru- Nigula seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Karu on ca 50 cm pikk ja ca 25 cm lai. ..
19.90€
Mänguasi etno karu, Muhu
Mänguasi etno karu on valmistatud käsitööna linasest kangast. Triibukanga muster on inspireeritud Muhu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Karu on ca 50 cm pikk ja ca 25 cm lai. ..
19.90€
Mänguasi etno delfiin, Kadrina
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kadrina seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Viru-Nigula
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Viru- Nigula seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Kihnu
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Kihnu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
Mänguasi etno delfiin, Muhu
Mänguasi etno delfiin on valminud käsitööna linasest kangast. . Triibukanga muster on inspireeritud Muhu seelikust. Mänguasi on täidetud polüester kiuga. Delfiin on 30 cm pikk, ca 20 cm lai ja ca 20 cm kõrge. ..
6.90€
×
×
×
×
×
×
×