Istepadjad mänguasjad

Istepadjad mänguasjad
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Istepadi Kihnu hiir, must
Istepadi hiir on valmistatud mustast mööbliriidest. Hiire kõrvade sisu ja saba on valmistatud Kihnu seelikust inspireeritud linasest kangast. Hiire pikkus on ca 80 cm, laius 50 cm ja kõrgus 40 cm. Istepadjal on eraldatav sisu. ..
49.00€
Istepadi Muhu hiir, must
Istepadi hiir on valmistatud mustast mööbliriidest. Hiire kõrvade sisu ja saba on valmistatud Muhu seelikust inspireeritud linasest kangast. Hiire pikkus on ca 80 cm, laius 50 cm ja kõrgus 40 cm. Istepadjal on eraldatav sisu. ..
49.00€
Istepadi Muhu põrsas, hall
Istepadi põrsas on valmistatud hallist mööbliriidest. Põrsa kõrvade sisu, nina ja saba on valmistatud Muhu seelikust inspireeritud linasest kangast. Põrsas pikkus on ca 80 cm, laius 50 cm ja kõrgus 40 cm. Istepadjal on eraldatav sisu. ..
59.00€
Istepadi Kihnu põrsas, hall
Istepadi Kihnu põrsas on valmistatud hallist mööbliriidest. Põrsa kõrvade sisu, nina ja saba on valmistatud Kihnu seelikust inspireeritud linasest kangast. Põrsa pikkus on ca 80 cm, laius 50 cm ja kõrgus 40 cm. Istepadjal on eraldatav sisu. ..
59.00€
Istepadi Muhu põrsas, must
Istepadi Muhu põrsas on valmistatud mustast mööbliriidest. Põrsa kõrvade sisu, nina ja saba on valmistatud Muhu seelikust inspireeritud linasest kangast. Põrsa pikkus on ca 80 cm, laius 50 cm ja kõrgus 40 cm. Istepadjal on eraldatav sisu. ..
59.00€
×
×
×
×
×
×
×